Okresní kolo soutěže v angličtině

20. 3. 2023

Blahopřejeme Emmě Válkové z 6. C ke krásnému druhému místu

V pátek 17. března 2023 proběhlo na Střední a vyšší zdravotnické škole v Trutnově Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce pro záklaní školy a víceletá gymnázia.

Naše dvě žákyně se v konkurenci ostatních škol rozhodně neztratily. Jana Vinšová z 9. B obsadila pěkné sedmé místo. Emma Válková z 6. C se v katogerii I. A (6. a 7. třídy) umístila na skvělém druhém místě. Pro tuto kategorii se bohužel vyšší kola soutěže nepořádají. Tak snad příští rok.

Oběma děvčatům patří dík za odvahu a odvedenou práci a děkujeme také za příkladnou reprezentaci školy.

Mgr. Jana Fišerová

učitelka 2. stupně, Aj