Zájezd do Velké Británie

31. 10. 2022

Pojeďte s námi do Hastings.

V termínu 17. – 23. dubna 2023 plánujeme s CK Pro Travel zájezd s výukou angličtiny do Hastings na jihu Anglie.

Cena zájezdu je 12900,- Kč a je rozdělena do dvou splátek: záloha ve výši 3400,- Kč splatná do 22. listopadu 2022 a doplatek ve výši 9500,- Kč splatný do 6. března 2023. Výši a termíny splátek lze upravit. Lze také získat příspěvek od zaměstnavatele. V obou těchto případech kontaktujte, prosím, přímo CK Pro Travel. https://www.protravel.cz/

Zájezd je přednostně určen pro žáky 8. a 9. tříd. Pokud nenaplníme kapacitu autobusu, bude nabídnut i žákům 6. a 7. tříd.

Přihláška je k dispozici u učitelů angličtiny či v kabinetu jazyků. Přihláška je závazná a z následného odhlášení mohou vyplývat stornopoplatky. S ohledem na epidemiologickou situaci může být pro účast na zájezdu nezbytné splnění podmínek pro vycestování do jiných zemí a pro návrat zpět do ČR (např. testování). Nesplnění těchto podmínek bohužel není možné následně uznat jako důvod pro bezplatné odhlášení ze zájezdu.

Další podrobnosti k zájezdu naleznete v příloženém souboru.

Mgr. Šárka Haková

učitelka 2. stupně, Aj