Exkurze Karlštejn 2024

14. 5. 2024

Ještě několik volných míst na Karlštejn

Vážení milovníci historie, konkrétně hradů a konkrétně Karla IV., 

pojďte místo noci strávit na Karlštejně celý den. Připravili jsme výpravu na jedinečný český hrad, který postavil Otec vlasti. Zažijte parádní gotiku na vlastní kůži a buďte paf z obrazů mistra Theodorika. Podle ověřených zdrojů se o kapli svatého Kříže zajímal i pan prezident Havel. Důkaz je na fotografii níže!

Informace k exkurzi: 

Vážení rodiče, žákyně a žáci,

zveme žákyně a žáky především II. stupně na exkurzi na starobylý hrad Karlštejn, kterou organizujeme při příležitosti probírání tohoto tématu v hodinách dějepisu.

Exkurze Karlštejn 2024 se uskuteční dne 30. května 2024 (čtvrtek). Je zajištěna autobusová doprava tam i zpět, v rámci programu navštívíme na Karlštejně posvátné prostory hradu, včetně Kaple svatého Kříže. Odjezd na exkurzi je plánován na 6 hod. ráno a návrat kolem 16 hod. odpoledne, vždy před školou. Stravování z časových důvodů neorganizujeme, možná se zastavíme cestou zpět na občerstvení.

Cena za exkurzi je stanovena na 530 Kč, což představuje platbu za dopravu a vstup na hrad.

Pokud Vás nabídka zaujala, vyplňte závaznou přihlášku, kterou odevzdáváte v kanceláři školy. Podklady pro bezhotovostní platbu obdržíte co nejdříve. 

Pedagogický dozor na exkurzi zajišťují: Mgr. Petr Horčička, Mgr. Irena Rozínková a Lenka Kurzová.
Případné další informace Vám sdělíme na telefonním čísle 499 811 195 nebo na e-mailu horcicka@zskomtu.cz

Mgr. Petr Horčička

ředitel školy

499 829 684

Mgr. Irena Rozínková

statutární zástupkyně ředitele školy

499 829 682

Lenka Kurzová

pedagogická asistentka

499 829 681

Používáme soubory cookies

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, zobrazení přizpůsobeného obsahu a reklam, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvnosti.

nastavení