Výsledky školního kola dějepisné olympiády

21. 2. 2022

Přinášíme výsledky a fotky ze školního kola dějepisné olympiády.

26. ledna se na naší škole konalo školní kolo dějepisné olympiády. Na rozdíl od loňského roku proběhlo prezenčně zde ve škole. Letošním tématem byla "Šlechta v proměnách času" a celkem se z osmých a devátých tříd zúčastnilo 12 žáků. V příloze je celá výsledková listina, zdůraznila bych první místo Lukáše Wenkeho z 9.A a druhé místo Terky Jankové z 8.A. O třetí místo se poprali Štěpánka Nosková a Tobi Adamec z 8.B (oba dosáhli na 50 bodů) - po vzájemném rozstřelu vyhrála Štěpánka a postupuje tak s Lukášem a Terezou do okresního kola. To se bude konat 23.3. též na naší škole. Nezbývá než jim držet palce.

Mgr. Monika Krejčí

učitelka 2. stupně, D, Ov