Výsledky školního kola dějepisné olympiády

8. 12. 2022

Přinášíme výsledky a fotky ze školního kola dějepisné olympiády.

5. prosince se na naší škole konalo školní kolo dějepisné olympiády. Již tradičně jsme se setkali s velkým počtem přihlášených, ale protože letošní téma bylo dětem poněkud vzdálené, těsně před písemnou prací se někteří odhlásili. Zbylých 16 studentů z osmých a devátých tříd prokázalo velmi dobré znalosti z Československých dějin v letech 1945-1992.  V příloze je výsledková listina, zdůraznila bych první místo Richarda Fidlera z 8.B, který získal z 60 bodů krásných 51 bodů a druhé místo Davida Oupice z 8.B, který získal pouze o jeden bod méně. O třetí místo se s 48 body rozdělila dvě děvčata z 9.A – Tereza Malichová a Anna Fraňková. Richard a David postupují do okresního kola, které se bude konat též na naší škole a to 18. ledna 2023. Nezbývá než jim držet palce! M. Krejčí.

Mgr. Monika Krejčí

učitelka 2. stupně, D, Ov