Matematická olympiáda na Komendě

8. 3. 2024

Známe vítěze! Do okresního kola Matematické olympiády letos vysíláme žhavá matematická želízka.

Jejich výsledky byly totiž už ve školním kole více než dobré a některé dokonce vynikající.

Školní kolo MO v šestkách vyhrál Niky Bednář, druhý byl Saša Morkovnyk a třetí Matěj Hamáček. V sedmičkách první místo mají současně Laura Závodná s Bořkem Špičkou, na záda jim dýchá Filip Kiska a hned za nimi je Tomáš Maček s Eliškou Pokornou. V osmičkách je konkurence také velká, a to první místo Adam Záruba a za ním v závěsu Honzové Stoklasa a Novotný.

Dostatečný počet bodů všech těchto jmenovaných počtářů ze školního kola je téměř zárukou účasti v kole okresním, takže se budeme těšit na jejich úspěchy a opět o nich rádi poreferujeme.

Výsledky i s body přikládáme v tabulce a na fotkách vidíte předávání diplomů a cen.

Mgr. Zuzana Růžičková

učitelka 2. stupně M, Př