Úspěchy v okresním kole Pythagoriády

29. 11. 2022

Dva naši počtáři se v okresním kole matematické soutěže Pythagoriáda dostali do první trojice nejlepších.

V  druhé polovině listopadu se konalo okresní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Z naší školy se pokusilo zabojovat o nejvyšší příčky celkem 7 soutěžících, z nichž Jan Novotný ze 7.ročníku (v kategorii 7) a Richard Fidler z 8.ročníku (kategorie 8) dosáhli na vynikající 3.příčku.  Velmi hezké umístění měl i osmák Adam Záruba (7.-9.místo), deváťák Matěj Materna (8.-9.místo) a za reprezantaci děkujeme také Anně N.Pánkové ze 6.ročníku a Natálii Suché z 8.ročníku.

Výsledkovou listinu přikládáme níže (naše děti jsou vyznačené zeleně) a zde si můžete na stránkách Pythagoriády sami vyzkoušet příklady z minulých let.

Za spolupráci a organizaci školního kola děkuji kolegyni RNDr. Evě Rusové a dětem za skvělou reprezentaci školy.

Mgr.Růžičková - metodik matematiky