Šesťáci na motýlech v Praze

8. 5. 2023

Žáci šestých tříd se vydali zkoumat tropické motýly ve skleníku Fata Morgana a exotická zvířata v ZOO.

Nejdříve se žáci podívali do zoologické zahrady v Troji.  Společně jsme si prohlédli několik pavilonů, jako Indonéská džungle, nový pavilon goril Rezervace Dja, dále výběh ledního medvěda nebo pavilon Afrika zblízka. A pak nás čekali motýli, na které jsme se těšili nejvíc. Ve velkém tropickém skleníku Fata Morgana nám někteří sedali i na oblečení a na ruku, však se můžete podívat sami na fotografie. Viděli a fotografovali jsme i jejich kukly.

Následující fotogalerii jsem sestavila z povedených fotografií od žáků.

Video

Za úspěch naší přírodovědné expedice 6.A, 6.B a 6.C se zasloužily také paní učitelky Mgr. Wenková a  Mgr. Friebelová.

Mgr.Růžičková Zuzana

Mgr. Zuzana Růžičková