Školní kolo Biologické olympiády

5. 2. 2022

V úterý 1. 2. proběhlo školní kolo Biologické olympiády. Skládá se ze tří částí - poznávání 15 rostlin a 15 živočichů, testu z tématu Jak přežít zimu a laboratorního úkolu. Olympiáda byla netradiční i tím, že proběhla hybridně. Jeden žák pracoval online, ostatní prezenčně.

Na prvním místě v kategorii 8.- 9. tříd se úmístil L. Wenke z 9.A,  kategorii 6. - 7. tříd vyhrála  A. Dvořáková z 6.B, druhé místo obsadil V. Lička ze 7.C, o 3. - 4. místo se podělili M. Turečková ze 7.A a L. Jeřábek ze 7.C.