Ruce čtvrťáků ani doma nezahálí

18. 3. 2021

Kreslíme, malujeme, vyrábíme...

I v karanténě na distanční výuce děti vytvářejí doma zajímavé úkoly z výtvarné výchovy a pracovních činností.

V zimě se dětem podařilo vystavět zajímavé sněhové objekty, pozorovat a nafotit  mrznutí bubliny z bublifuku. Děti se vžily také do rolí kuchařů a kuchařek, když připravovaly nápadité a vtipné pokrmy.  Nezalekly se ani výroby krmítka pro ptáčky z různých materiálů, dokonce se zadařilo  jedno vytisknut  na 3d tiskárně. Kreslíme a poslední dobou malujeme na kamínky. Více prozradí fotografie.