Blahopřejeme k hokejovému úspěchu

5. 4. 2022

Žákovi naší školy se dařilo na mezinárodním hokejovém turnaji

Jsme školou sportovní s všeobecnou přípravou, a proto nás těší, když naši žáci září ve sportovních disciplínách. Přinášíme úspěch žáka Adama Pochobradského ze třídy 3. B, který vyhrál se svým týmem na mezinárodním hokejovém turnaji. Jen tak dál!

Tým Mountfield Hradec Králové ročník 2013 vyhrál dvoudenní Mezinárodní turnaj v Novém Jičíně o Evropského hokejového Krále, kterého se účastnilo 18 mužstev. Kluci hráli parádní hokej a bojovali jako mušketýři ,,jeden za všechny a všichni za jednoho ". Velká gratulace klukům a trenérům! Super parta!