Fantastický úspěch Olfiňáků na M-ČR

26. 2. 2024

Žáci naší školy uspěli na mistrovství České republiky

Mistrovství České republiky v běhu na lyžích se konalo 23 - 25.2.2024 v Harrachově. Závodníci OlfinCar Ski team získali během dvou dnů celkem 8 medailí a další skvělá umístění.

Kromě osmi medailí, dalších vynikajících umístění do top desítky i celkové druhé místo pro OlfinCar Ski team v umístění všech klubů ČR. Jde o pořadí po hodnocení celostátních závodů.

Amálie Kornfeldová - 2 x mistryně republiky

Lucie Horká - mistryně republiky a 6. místo

Jan Horáček - mistr republiky a 5. místo

William Bednář - třetí místo a 5. místo

Matěj Hamáček - 3. místo a 7. místo

Vojta Kysela - dvakrát třetí místo

Adam Kohoutek - 6. místo a 13. místo

Matěj Zelenka - 11. místo a 18. místo

Další závodníci: Elen Hromádková, Petr Maňhal, Jan a Ondra Novotný, Tomáš Matoulek, Marek Johan.

Zásluhou všech závodníků jsme se v celkovém pořadí družstev umístili na fantastickém druhém místě za Duklou Liberec (počítáno ze čtyř letošních celostátních závodů).

Ing. Mgr. Jitka Semeráková

učitelka 2. stupně, Tv, M, Fy