Florbalový turnaj

31. 10. 2022

Florbalisté Komendy získali medaili!

Florbalový tým Komendy ve složení Barvínek J., Beran F., Bicek L., Filípek D., Čepelka M., Melichar P., Pluháček Š., Puška M. a Zelenka J. vyrazil reprezentovat naši školu na okresní kolo ve florbale. Díky bojovným výkonům a skvělé hře procházeli hoši turnajovým pavoukem hladce. Svou skupinu vyhráli, semifinále taktéž a čekalo je finále s domácími florbalisty ze ZŠ Rudolfa Frimla. Finálový zápas se pro nás nevyvíjel dobře a už zkraje utkání naši borci prohrávali. V bouřlivé atmosféře se jim ale povedl obrat a v turnaji berou po zásluze první místo a postupují do krajského kola.

Děkujeme za bojovný výkon a reprezentaci naší školy.

Petr Havránek

Bc. Petr Havránek