Super výkony v atletice

28. 5. 2023

Naši žáci předvedli v krajském kole atletických závodů skvělé výkony.

Ve středu (24. 5.) a ve čtvrtek (25. 5.) se žákyně a žáci naší školy zúčastnili atletických závodů. Jednalo se  o krajské finále Atletického čtyřboje a krajské finále Poháru rozhlasu. Na obou akcích byla naše škola více než úspěšná:

Atletický čtyřboj – družstvo starších žáků - 1.místo + postup na republiku (Prikner, Čížek, Zelenka, Bednář)

družstvo mladších žákyň -  3. místo (Konrádová Z., Kornfeldová, Plecháčová, Šretrová, Brožová)

Pohár rozhlasu – družstvo starších žákyň - 1.místo + postup na republiku

družstvo starších žáků - 1.místo + postup na republiku

družstvo mladších žákyň – 2. místo

Všem závodníkům děkujeme za reprezentaci naší školy, blahopřejeme a postupujícím držíme palce v dalších závodech.

Mgr. Ivana Juhászová

učitelka 2. stupně Tv, Ov, D