Středověk

25. 5. 2021

..aby nás to ve škole bavilo....

Když jsme se konečně vrátili do školy, chtěli jsme si to v ní udělat ještě zábavnější.

Užít si to, že se nepotkáváme jen za monitorem. Na pátek 21. května jsme si proto naplánovali STŘEDOVĚK.

Mnozí se oblékli do dobového oblečení, což podpořilo středověkou atmosféru. Pak jsme celý den plnily různé úkoly, četli jsme mnoho zajímavostí. Například jaké byly ve středověku hostiny, hygiena, lékařství. Počítali jsme, vyráběly hrady, malovali gotická okna, draky i rytíře.

Den tak rychle utekl, že se nám ani nechtělo končit.

Těšíme se na další takový den.