Dotazník pro žáky a rodiče

6. 11. 2023

Na portále www.proskoly.cz zjišťujeme vaše názory

Vážení žáci a rodiče,

na internetové adrese www.proskoly.cz jsme pro Vás otevřeli možnost mapování rizikových oblastí pro žáky a zjišťování názorů na školu pro rodiče.

Žáci 6. - 9. tříd budou mapovat rizikové oblasti, na něž se chceme v dalším období zaměřit. Jedná se o zjištění toho, co může ohrožovat dnešní mládež. Rádi bychom společně s žáky a rodiči shromáždili potřebná data, s jakými nebezpečími se aktuálně žáci setkávají. Následovat budou preventivní aktivity se společností Semiramis, z. ú., práce se Školním poradenským pracovištěm a akce ve spolupráci s Oblastní nemocnicí Trutnov. Jak takový dotazník vypadá? Podívejte se zde.

Rodiče budou mít možnost se vyjádřit k dění ve škole z pohodlí svého domova. Podobný dotazník vyplňovali rodiče a žáci v minulých letech a máme s touto formou vynikající zkušenosti:
- on-line dotazník zaručuje anonymitu,
- rychlost a přehlednost vyplnění,
- poskytnutí komplexní zpětné vazby pro školu,
- vizuálně zajímavé zpracování výsledků.

Neváhejte a připojte se do dotazníkového průzkumu. Přihlašovací údaje obdržíte od svého třídního učitele. Výsledky přineseme během roku 2024. Jak dotazník vypadá? podívejte se zde.

Informace o portálu přímo z internetových stránek poskytovatele
O produktu
Portál Proškoly.cz nabízí ucelenou řadu výukových testů, sociometrických dotazníků, pracovních listů, kvízů a formulářů pro mateřské, základní a střední školy. Veškeré materiály jsou dostupné z každého počítače, tabletu nebo chytrého telefonu připojeného k internetu. Obsah materiálů stále aktualizujeme a každý rok přidáváme nové oblasti.

Na závěr přinášíme také návody, jak s dotazníky pracovat

Manuál Odhalení rizikových oblastí (dotazník pro žáky)

Manuál Klima školy - rodiče (dotazník pro rodiče)

Mgr. Petr Horčička