Setkání s panem starostou

28. 8. 2023

Školní rok začal pro paní učitelky a učitele debatou s panem starostou

První den po návratu začal pro vyučující na naší škole netradičně.

Protože jsme při setkání s panem ministrem školství (další informace zde) zjistili, že vyučující mají zájem setkat se s panem starostou, uspořádali jsme na začátku přípravného týdne setkání s ing. arch. Michalem Rosou, starostou města Trutnova.

Zajímavá debata obsahovala kromě školství také témata dopravy, kultury, bezpečnosti a dalšího zvyšování kvality života v Trutnově. Jsme moc rádi, že všichni měli příležitost se osobně s panem starostou setkat, potřást si rukou a odnést si novou inspiraci do začínajícího školního roku.

Budeme se těšit na další setkání.

Mgr. Petr Horčička