Kolik kroků? Kolik metrů?

26. 6. 2023

A tak už konečně víme, kolik metrů po škole nachodíme.

Napadlo vás někdy kolik asi kroků, metrů nebo dokonce kilometrů asi ujde každý žák po škole průměrně za den? Kolik toho nachodí po třídě a chodbách od rána až do ukončení výuky? A kolik toho asi nachodí i učitelé, více nebo méně než my?

A je to tady, už je to změřené a spočítané. A víte jak to vyšlo?

Z měření počtu nachozených metrů  je patrné, že žáci a učitelé naběhají za den zhruba stejně, a to je kolem 3300 metrů. To je docela dost že?

No a kdo tipoval nejblíže?

Se svým žákovským tipem vyhrála Lucie Mačková z 9.C a s tipem, kolik nachodí učitelé, byla nejblíže Amálie Líbalová ze 7.C. Gratulujeme jim a věříme, že předané ceny jim moc chutnaly.