Vánoční příběhy

6. 12. 2021

Začtěte se do kouzelných vánočních příběhů od našich žáků!

Výběr žáků ze 7. a 9. ročníku přispěl svou tvorbou do našeho Literárního klubu, který se postupně rozrůstá o nové členy, a to vánočními povídkami, které mají jeden jediný cíl - potěšit a vyvolat ve čtenářích vánoční pohodu a hlavně naději, které je v dnešních dnech kolem nás stále méně.
Začtěte se do kouzelných vánočních příběhů a pokud je mezi vámi skrytý spisovatel, který by se chtěl k nám přidat a publikovat své dílo, budeme jen rádi, stačí text zaslat e-mailem nebo donést osobně.

Během adventního času přidáme další skvosty, takže se máte na co těšit!

Martina Skalková