Olympiáda v anglickém jazyce

20. 2. 2023

Kdo zvítězil ve školním kole?

Ve čtvrtek 16. února proběhlo školní kolo olympiády v anglickém jazyce, kterého se ve dvou kategoriích zúčastnilo celkem dvacet sedm žáků. Školní kolo mělo část poslechovou a konverzační.

V mladší kategorii A I (šesté a sedmé třídy) zvítězila Emma Válková z 6. C, druhé místo vybojovala Anna Králíková ze 7. B a o třetí místo se se shodným počtem bodů podělily Eliška ButtigováZuzana Konrádová, obě ze 7. C.

V kategorii starších A II (osmé a deváté třídy) velmi těsně zvítězila Jana Vinšová z 9. B, před Martinem Mužíkem z 9. C a Amélií Žďárskou z 8. C.

Obě vítězky postupují do okresního kola, které se koná v pátek 17. března 2023 na trutnovské zdrávce. Děvčatům gratulujeme a přejeme hodně štěstí, zajímavá témata při poslechu, čtení i konverzaci a hlavně pohodovou komisi.