Zájezd do Velké Británie

31. 8. 2023

Pojeďte s námi do Anglie

V termínu 21. – 27. dubna 2024 plánujeme s CK Pro Travel zájezd s výukou angličtiny do Bournemouth ve Velké Británii. Program celého týdne k prostudování ZDE

Cena zájezdu je 14.400,- Kč a lze ji rozdělit do více splátek. Výši a termíny splátek je možné upravit. Lze také získat příspěvek od zaměstnavatele.

Zájezd je přednostně určen pro žáky 8. a 9. tříd. Pokud nenaplníme kapacitu autobusu, bude nabídnut také žákům 6. a 7. tříd. Při výběru žáků bude přihlédnuto k jejich jazykovým a komunikačním dovednostem a jejich zájmu o kulturu a historii dané země. V neposlední řadě je podstatné, aby žáci respektovali pokyny a pravidla slušného chování.

Předběžné přihlášky pro zjištění počtu zájemců budou k dispozici u vyučujících anglického jazyka první týden v září.

Krátká informativní schůzka pro rodiče se bude konat ve středu 6. září 2023 od 16:30 v učebně výtvarné výchovy (4. patro uprostřed).

Mgr. Šárka Haková

učitelka 2. stupně, Aj