Filmová soutěž

Dobrodružství s knihou- to je název filmové soutěže o nejlepší videospot, která byla vyhlášena v katalogu Albatrosu ZIMA 2014.

Do této soutěže se zapojili také mladí knihovníci ze 6.B, 6.C a 5.B, v čele s Bětkou Mládkovou a Míšou Součkovou. Jako téma si holky zvolily knihu Malého Mikuláše a snažily se o ní vytvořit krátký dokument, včetně toho, jak postavu Malého Mikuláše vnímají někteří malí čtenáři. Příspěvek, který byl kompletně v režii holek, je možné shlédnout s ostatními soutěžními snímky na https://www.youtube.com/user/klubmladychctenaru. 10 nejlepších snímků, které vybere odborná porota, bude známo již v polovině května. Jejich tvůrci budou pozváni na květnové slavnostní vyhlášení v rámci Dětského filmového festivalu.

"Cenu diváků" (nezávisle na odborné porotě) získá ten krátký film, pro který bude do neděle 11. 5. hlasovat nejvíce lidí. Mladí knihovníci budou určitě rádi, pokud zvolíte právě ten jejich příspěvek- označíte palec nahoru. https://www.youtube.com/watch?v=CaI_LAdvh5s