Republikové finále v TeamGym

Ve dnech 28. a 29. 11. se několik žákyň naší školy zúčastnilo se svým oddílem sportovní gymnastiky republikového finále v TeamGym v Třebíči.  Přestože to nebyla akce organizovaná naší školou, rádi o ní informujeme, protože se chceme pochlubit, jak šikovné dívky tady máme.
Startovalo se ve třech kategoriích - Junior O, Junior I a Junior II.
Družstvo Junior O sice obsadilo  4. místo, ale jelikož to byl teprve jejich druhý závod, toto umístění je zcela jistě příslibem do budoucnosti.
Družstvo Junior I se už dostalo „na bednu" - bylo 3. Junior II dopadl ještě lépe, skončil 2.

A které žákyně naší školy se závodů zúčastnily?
Huynh Thanh Hien Trang Anna, Kateřina Bydžovská, Nathaly Sarah Kornfeldová, Adéla Seifertová, Kristýna Bednářová, Alena Hauptová, Nina Jezdinská, Natálie Krejčí, Františka Prokůpková, Alice Vránová, Tereza, Macková.

Blahopřejeme!

Ivana Juhászová