Loučení devátých ročníků 25.6.2020

Dne 25. 6. 2020 jsme se slavnostně rozloučili se čtyřmi devátými ročníky, které naši školu dostudovaly za koronavirové karantény. Počasí naší zahradní slavnosti přálo. Zahájil ji samozřejmě svým proslovem ředitel školy Petr Horčička. Jako první se loučila se svoji sportovní třídou 9. A paní učitelka Eva Rusová, která tuto třídu převzala po svém kolegovi Janu Růžičkovi před dvěma lety. Další byla na řadě méně početná třída 9. D paní učitelky Jany Fišerové. Třetí proslov pronesla paní učitelka Miroslava Wenková, jež se čtyři roky starala o třídu 9. B. A poslední se se třídou 9. C rozloučila paní učitelka Klára Sirková, která je již v současné době na mateřské dovolené. Její žáci program zpestřili rapováním. Celou slavnost provázela mluveným slovem paní učitelka Zuzana Růžičková spolu s bývalým žákem Janem Hoškem. Ke každému žáku při přebírání vysvědčení zaznělo několik slov o jeho osobnosti, či směru, kterým se po základní škole chce vydat. To pro mnohé rodiče byl dojemný moment. Slzu zamáčkli i někteří žáci, a to když si u vystavených fotografií z průběhu školní docházky uvědomili, co vše na Komendě zažili. O perfektní ozvučení se postaral jako vždy pan učitel Pavel Suchánek. Všem, kteří se na krásném rozloučení s našimi „deváťáky" podíleli, patří velký dík.

Několik vybraných fotografií v naší fotogalerii.

Pokud jich chcete vidět více, klikněte ZDE

Krátká zpráva o naší škole v Trutnovinkách ZDE

Monika Krejčí