Bubny ve škole

V úterý 8. října se naše škola otřásala v základech. Z haly se totiž dvě hodiny ozývaly zvuky více než sto bubnů. Do školy zavítala skupina Tokhi - Bubny do škol. Děti se tak proměnily během jedné hodiny ve zkušené bubeníky a nastala velkolepá bubenická show. Projekt Bubny do Škol založil zkušený lektor a facilitátor Tokhi, bubeník a perkusista působící na mezinárodní scéně. V ČR spolupracoval s nejlepšími umělci. Namátkou: Karel Gott, Pavel Šporcl, Laura a její tygři, Marek Ztracený, Support Lesbiens, Vlasta Rédl, Mário Bihári, Voxel a mnoho dalších. A nyni si spolupráci vyzkoušeli naší žáci. Vytvořili orchestr, který na závěr přerostl v samotné vystoupení. Určitě se těšíme na další bubnování!

Mirka Augustová