Úspěch našich basketbalistů

Okresní kolo v basketbalu

Nejlepší sportovci naší školy se 3. a 4. března vydali bojovat na palubovku proti ostatním reprezentantům trutnovských škol. A vedli si velmi dobře. V úterý se do sportovního klání pustili žáci a žačky 6. a 7. tříd. Kluci podali suverénní výkon, okresní kolo vyhráli a postupují do krajského kola. Jejich spolužačky obsadily druhé místo.

Středa patřila nejstarším basketbalistům a basketbalistkám naší školy. Dívky nenašly přemožitelky a odnáší si z turnaje 1. místo a také postup do kraje. Kluci turnajem procházeli rovněž bez přemožitele až do finálového klání, kde narazili na basketbalisty ze ZŠ R. Frimla. Ve finálovém souboji jim chybělo trochu více štěstí, hlavně při trestných hodech, a i přes veškerou snahu nakonec prohráli o 3 body. Z turnaje si tak přináší druhé místo. Níže uvedeným žákům a žačkám děkujeme za vynikající výkony a za reprezentaci naší školy.

Lannen T., Jirkovský R., Prokopová A., Bönishová I., Sýkora F., Růžička J., Horák R., Ježková K., Brandová N., Maissnerová Z., Štumpfová L., Síč A., Nguyen T., Metlický D., Antonín L., Urbanec J., Langr, M., Hampl M., Svoboda A., Matyska J., Smyček M., Stoklasa O., Zitová C., Vargová V., Rosulková K., Antoš J., Potoček A., Nesládek P., Zitová S., Plecháčová B., Burešová A., Boučková E.

Petr Havránek

Zuzana Růžičková