Workshop, tentokrát v Janských Lázních

Žáci a studenti společně se svými učiteli zapojení do projektu Studentské minipodniky Severovýchod se naposledy setkali na pracovním setkání. Tentokrát se vše uskutečnilo v překrásném a prosluněném prostředí Obchodní akademie, odborné školy a praktické školy Olgy Havlové v Janských Lázních. Po tradiční diskusi se zajímavými podnikateli z regionu - dokonce se mezi nimi objevili absolventi janské školy! - výborném obědě mnozí poprvé mohli na vlastní kůži pocítit, jaké je to být upoután na vozík. Přestože se tentokrát neobchodovalo, bylo setkání zajímavé a jedinečné a všichni se budeme těšit za měsíc do Trutnova. Čeká nás totiž závěr projektu: 1. veletrh fiktivních firem a závěrečná konference projektu.

Petr Horčička