Setkání projektu 4 Elements v Trutnově

Od pondělí 14. května do pátku 18. května hostila naše škola setkání mezinárodního projektu 4Elements - tématem byl element Země. Studenty z partnerských škol v Portugalsku, Itálii a Holandsku čekal po celý týden jejich pobytu bohatý program. První den si prohlédli školu, navzájem se seznámili, vyslechli si prezentace o geografii účastnických zemí, zažili si trochu adrenalinu na horolezecké stěně a v keramické dílně si na památku vytvořili "logo" projektu. Druhý den si účastníci vyjeli na Sněžku a ve středu po prezentacích do Adršpachu. Čtvrtek se nesl ve znamení zkoumání a bádání - žáci v laboratoři testovali vzorky půdy pomocí sady Pasco a odpoledne si zasoutěžili. V pátek si nejprve prohlédli prezentace na téma Země a historie a poté nedaleký hospital Kuks. Žáci i učitelé projektové setkání společně uzavřeli nejprve bowlingovým turnajem, společnou večeří a nakonec také zpěvem a tancem. Všechny tři týmy odjeli z Trutnova v sobotu dopoledne.

Rádi bychom touto cestou poděkovali hostitelským rodinám, které se svého úkolu zhostily na jedničku s hvězdičkou. To, že všichni odjížděli domů spokojeni je také Vaše zásluha. DĚKUJEME!

Odkaz na fotogalerii připravujeme.

JaFi